Isak Šabanović, željno iščekivani učesnik emisije Zvezde Granda, upravo je objavio svoj debi singl pod nazivom “Prvo jutro”. Ova je pjesma brzo zaokupila interes publike, prikupivši milijune pregleda u nevjerojatno kratkom roku. Dok je Isak poznat po svojoj emocionalnoj prirodi, ova izvanredna statistika je u njegovoj situaciji u drugom planu.

Ispunjen sam velikim poštovanjem zbog ogromnog uspjeha ove pjesme. Iako je postizanje preko dva milijuna pregleda impresivno kada stanem na pozornicu, to nije ništa u usporedbi sa snažnim osjećajem cijele gomile koja pjeva uz mene. Isak Šabanović je u intervjuu za Grand Online izrazio svoja iskrena osjećanja.

Isak Šabanović, daroviti pjevač iz Crne Gore, proslavio se sudjelovanjem u glazbenom natjecanju “Zvezde Granda”. Njegov prepoznatljiv i moćan glas, uz dinamične nastupe na pozornici, izdvajaju ga kao jednog od najistaknutijih natjecatelja. Naime, Isak je poznat po tome što svoje nastupe ulijeva jedinstvenom energijom i emocijama, čime je stekao veliku bazu obožavatelja diljem regije. Osim njegovih vokalnih sposobnosti, Šabanovićeva karizmatična prisutnost i duboka strast prema glazbi vidljivi su u svakom njegovom nastupu.

Na gradskom događanju za oko je zapeo Isakov osebujan izgled koji se razlikovao od njihovog tipičnog izgleda. Pjevačica je uz osmijeh istaknula kako je jedini aspekt njihovog stila dodatak naočala i dioptrijsko osvjetljenje. Osim toga, njihov odabir odjeće i odbijanje praćenja modnih trendova ostali su nepromijenjeni.

BONUS TEKST:
Mnogi se ljudi često raspituju o tome što je idealna tjelesna težina. Odgovor je jasan: ne postoji idealna težina. U biti, nemoguće je standardizirati koja bi trebala biti idealna težina. Iako različiti kalkulatori i alati mogu ponuditi procjene, njihova pouzdanost nije dosljedna u cijelosti. Ti alati obično uzimaju u obzir čimbenike kao što su dob, visina i spol.

Prema Citymagazin.rs, individualne varijacije ukazuju na to da se univerzalnom formulom ne može precizno odrediti optimalna težina osobe. Na zdravlje čovjeka utječu čimbenici kao što su uravnotežena prehrana, tjelesna aktivnost i različiti stilovi života, neovisno o njegovoj težini. Unatoč tome, neki istraživači tvrde da su pojedinci koji su pretili, ali ne pokazuju druge zdravstvene probleme, izloženi povećanom riziku od razvoja stanja povezanih s pretilošću, poput metaboličkog sindroma i kardiovaskularnih bolesti.

Jedan učinkovit način za procjenu raspona idealne težine pojedinca je putem indeksa tjelesne mase (BMI), koji određuje težinu u odnosu na visinu pomoću formule BMI = težina (kg)/visina² (m²). Klasifikacija rezultata BMI-a od strane Centra za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC) je sljedeća: BMI ispod 18,5 ukazuje na pothranjenost, dok BMI između 18,5 i 24,9 označava zdravu težinu. BMI u rasponu od 25 do 29,9 može značiti da osoba ima prekomjernu tjelesnu težinu, dok se BMI od 30 ili više kategorizira kao pretilost.